Ambalajlama Hizmetleri

Eşyalarınızın güvenliği ve sorunsuz bir taşıma sağlanması için ilk olarak düzgün ve kaliteli bir ambalajlama çalışması ile işe başlamaktayız. Ev taşıma konusunda uzmanlaşmış kadromuz, tüm eşyanızı türüne göre en uygun olacak şekilde özen ve dikkat göstererek paketlemektedir. Evden eve nakliyat firmamızın gerçekleştirdiği ambalajlama işlemleri ile tüm eşyalarınız en emniyetli biçimde taşımaya hazır hale getirilir ve paketleme işlemi bittikten sonra araçlarımıza aktarılması yapılır.

ambalajlama

Ambalajlama ve taşıma öncesi sökülmesi gereken yemek masası, vitrin, gardrop gibi büyük parça eşyalarınız dikkatli bir şekilde demonte edilerek çıkan her bir parça en kaliteli şekilde ambalajlanır. Bu tür demonte edilmiş eşyalarınız yeni adresinize aktarıldığında kadromuz tarafından tekrar yerinde monte edilerek teslim edilmektedir.

ambalajlama hizmeti

Araçlarımızda daima en kaliteli ambalaj malzemeleri hazır olarak bulunmaktadır. İyi bir ambalajlama çalışması ile eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Değerli müşterilerimizin eşyaları bizim için çok değerlidir ve taşıma esnasında mümkün olan en kaliteli ve sorunsuz hizmeti vererek müşteri memnuniyeti temin etmek en büyük hedeflerimiz arasındadır.